Senin İçin

Niye egzersiz yaptığını ve yaptığın egzersizin sana gerçekte ne kattığını biliyor musun? Gerçekte neye ihtiyacın olduğunun farkında mısın ? Peki bunları düzenli olarak ölçüp, gelişimini takip edebiliyor musun ? MeMap sana tüm bunları bilimsel bir çatı altında sunuyor. MeMap sen, dijital platformu sayesinde Yeni Nesil Fitness Eğitmenine ve ölçüm yapılabilen merkezlere ulaşmanı sağlayacak.

Eğitmenler İçin

MeMap eğitmenler için, mesleğine ait ilk defa tam kapsamlı geliştirilmiş fitness yazılımı geliştirdi. Mesleğini artık rakamlarla ifade edebileceksin. MeMap platformunu, mesleğini yaparken bilimsel verileri bir araç olarak kullanabilmeni ve üyelerine çok daha verimli egzersiz yaptırmanı sağlamak amacıyla geliştirdi. Bir eğitmen olarak potansiyelini çok üst seviyelere taşımak için buradayız.

Merkezler İçin

Bir fitness merkezi için devamlılığın ve büyümenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. MeMap platformu kişileri, eğitmenleri ve merkezleri ortak paydada buluşturma kapasitesi ile fitness merkezleri için devamlılığı olan ve sürekli büyüyen bir işbirliği sunuyor. MeMap fitness merkezlerinin, FitSkorunu öğrenmek isteyen herkese, dijital platformu sayesinde ulaşılabilir olmalarını sağlayacak.

Kurumlar İçin

MeMap kurumlara, en değerli kaynağı olan çalışanlarının, iş hayatlarını ve egzersizi bir arada sürdürebilmeleri için uygulanabilir tavsiyeler geliştirdi. Bilimsel veriler gösteriyor ki, sağlığına ve zindeliğine özen gösteren çalışanlar, daha mutlu ve verimli oluyorlar. Kurumunuzun kollektif sağlığını artırmak, mutlu ve verimi yüksek bir iş ortamı yaratmak artık MeMap ile mümkün. Bize katılın ve bilimsel veriler ile bütünsel gelişime şahit olun.

Akademik Kullanım

MeMap, yeni neslin yetiştiği üniversitelerde sağlığa ilişkin egzersiz biliminin gelişmesine yardım ediyor. Alınan eğitimi, bilimsel veriler ve sayısal sonuçlarla desteklemek, patentli ölçüm algoritmalarını kullandırtmak ve öğrencilere meslek hayatlarında yardım etmek için burada O halde MeMap ailesine katıl, sertifikalı eğitmenimiz ol.

MeMap ailesine katılmak için!

Kendi FitSkoru'nu merak ediyorsan, MeMap platformuna kayıtlı eğitmenlerimizden randevu alabilirsin.
MeMap eğitmeni olmak istersen elçilerimize burdan ulaşabilirsin..
FitSkor ölçümü yapabilen bir fitness merkezine dönüşmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz..