FitSkor®’un kaç Biliyor musun?

Piyasadaki diğer fitness uygulamalarını çoğu sadece yaptığın aktiviteyi kaydediyor. Kaç kilometre koştuğunu, ne kadar kalori yaktığını, nabzının kaç attığını gösteriyor. Ancak tüm bu veriler ne anlama geliyor? Aktivitelerin fitness seviyeni nasıl etkiliyor? Fitskor® tüm bu sorularına cevap veriyor. Fiziksel durumuna ait 6 farklı bileşen üzerinden bir fitness skoru çıkartıyor ve bedenine ait tüm verileri detaylarıyla görmeni sağlıyor.

MeMap Seni Özgürleştirir

Hayatının ve sağlığının kontrolü artık sende. Memap’in akıllı fitness sistemi ve yeni nesil fitness egzersiz yazılımı ile sana özel, senin için, yeteri kadar egzersiz öneriyor. Sağlıklı kalmak, fiziksel kapasiteni geliştirmek ve hayatın da tadına varmak için ne fazla ne eksik, sana özel, tam senlik egzersiz programı sunuyor.

Memap sana özel, eşsiz fiziksel gelişim programı sunuyor!

Herkesin bedeni ve yapabilirlikleri kendine özgüdür. Herkese uyacak bir standart belirlemek bu yüzden olanaksızdır. Memap kendine koyduğun hedeflerin gerçekten doğru olup olmadığını sana söyler, patentli algoritması ile ne tür egzersizi, ne sıklıkta ve hangi sürede yapman gerektiğini bilirsin.

Generic image
ÜYE OL, ÖLÇÜM YAPTIR

Memap FitSkor patentli bir sistemdir. Klinik ve davranışsal 22 risk faktörünü değerlendirerek yaşa ve cinsiyete bağlı, kişiye özel risk sınıfı belirler. MaxVO2 kapasiten , kas gücün, esneklik ve vücut kompozisyonun gibi en az 6 farklı fitness bileşeni değerlendirir, FitSkor®’unu bilimsel olarak hesaplar.

Generic image
KENDİNİ GELİŞTİR

MeMap uzun vadeli, sürdürülebilir değişimi yaratmak için tamamen sana özel bir egzersiz planı ve stratejisi yaratır. Sağlıklı bir yaşam ve güçlü bir fizik için doğru fitness alışkanlıkları kazanmana teşvik eder. Artık sağlığın ve bedenin senin kontrolünde!

Generic image
FAYDALARI DENEYİMLE

MeMap sadece bir antrenman aracı değildir! MeMap kısa ve uzun vadede seni en sağlıklı haline getirecek, hayattaki hedeflerine daha kolay ve hızlı ilerlemeni sağlayacak bir gelişim sistemidir. Kısa ve uzun vadede bedenindeki değişimi sadece gözle değil, rakamsal sonuçlarla da görmek motivasyonunu artırır, seni sağlıklı ve mutlu bir yaşama yönlendirir.

Generic image
GELİŞİMİNİ TAKİP ET

MeMap’in yenilikçi tasarımı ile gelişimini rakamlarla takip edip sonuçlara göre egzersiz programını güncelleyebilirsin. Eğer hedeflerine ulaştıysan, bunları korumak ve daha ileri taşımak için Memap sana yeni ve farklı stratejiler sunar. Her ne amaçla spor yapıyorsan yap, Memap ile aktivitelerini değil, sonuçlarını takip edersin. Hedefine en kısa ve etkili yoldan ulaşırsın.

Randevu al & hemen başla!

Fitness anlayışını yeniden tasarlayan MeMap, hayattaki hedeflerini yakalamak için senin yanında olmaya hazır. Başarılı bir fitness stratejisi bilimle desteklenir ve önceliği sağlıktır. MeMap rakamlarla ifade edebildiğin gerçek sonuçlar yaratır.
Peki, sen sonuçlarını biliyor musun? Takip ediyor musun?
Artık aktiviteleri değil, sonuçları takip et.
Akıllı fitness Memap’le başlar.

Randevu al

Memap’i Nerede Bulurum?

MeMap'in etki alanını genişletmek ve her gün sana bir adım daha yaklaştırmak için çalışıyoruz. MeMap tarafından onaylanmış ve sertifikalanmış merkezleri bulmak için hemen tıkla.

Eğitmenlerimiz Merkezler