MeMap senin için nedir?

MeMap, birçok yeni hizmeti ile size yeni nesil fitness dünyası sunan bir dijital platformdur. Sizi, standardize edilmiş MeMap hizmetlerini alabileceğiniz duyarlı merkezler ve yeni nesil eğitmenlerle buluşturur. MeMap size sağlık bakış açısıyla tasarlanmış, vücudunuzun gerçek ihtiyaçlarına uygun, tamamen kişiselleştirilebilen ve sonuçlarını takip edebileceğiniz hizmetler sunar.

Bilinçli Sen

MeMap fiziksel sağlığınızı ve bedeninizi yönetebilmeniz için yaratıldı. Fiziksel ve fizyolojik kapasiteyi görmek, vücudun gerçek ihtiyacına uygun ve tamamen kişiselleştirilmiş egzersiz planı için başlangıç noktasıdır. Egzersizlerinizin başarısı sizin sürece ne kadar dahil olduğunuzla alakalı. İlk adım, Fitness Check-Up yaptırıp fitness seviyenizi, eksik ve güçlü taraflarınızı keşfetmek. İkinci adım, fiziksel ihtiyaçlarınızı en verimli şekilde karşılayan egzersizleri yapmak. Üçüncü adım, kendi gelişiminizi takip etmek ve bedeninizi emanet ettiğiniz eğitmeni değerlendirmek.

Gerçekten fit misin?

Ne kadar fit olduğunuzu aynada, tartıda göremezsiniz. Sadece yağ oranının düşük olması fit olduğunuz anlamına gelmez. MeMap, yaptığınız fiziksel aktiviteleri kaydeden bir uygulama değildir. Kaç kilometre koştuğunuz, kaç adım attığınız, kaç kalori yaktığınızdan ziyade bunların fitness seviyenizi ve sağlığınızı nasıl etkilediğini değerlendirir. Gerçekten ne kadar fit olduğunuzu, sağlıkla ilişkili tüm fitness bileşenlerinin ölçülmesiyle ulaşılan FitSkor®’unuz söyler.

Yanlış hedefler sakatlar, erken yaşlandırır, zaman kaybettirir.

Profesyonel bir sporcu gibi saatlerce egzersiz yapmadan da son derece fit olabilirsiniz. Daha fazlasını yapmak her zaman daha iyi değildir. Aşırı egzersiz yapmak eklemlerinize geri döndürülemeyen zararlar verir. Bedenin yedek parçası yok, uzun yıllar sağlıklı yaşayabilmek için kendi vücudunuzun ihtiyaçlarına uygun hedefler belirlemelisiniz. MeMap’in Fitness Check-Up hizmeti, fiziksel ve fizyolojik kapasitenize göre doğru hedefler belirlemenize yardım eder. Hedeflerinize en kısa yoldan ulaşabilmeniz için ne tür egzersizi, ne sıklıkta ve ne kadar yapmanız gerektiğini söyler.

Sağlıklı ömrünüze yatırım yapın.

Modern tıp ve teknolojik gelişmeler sayesinde artık daha uzun yaşıyoruz. 100 yıl önce ortalama insan ömrü 30 yıldı, şimdi ise 85'e ulaştı. Artık vücudumuz bize daha uzun yıllar hizmet etmek zorunda. Ne yazık ki insanların çoğu uzayan ömrünün %20'sini hasta ve birine muhtaç geçiriyor. MeMap sağlıklı ömrünüzü uzatmanız, yaşadığınız yılların sağlıklı ve özgür olması için doğru yatırımlar yapmanıza yardım eder. MeMap sadece görüntünüzle değil fizyolojik yaşınızla ilgilenir. Sizi genç ve fit tutacak, fiziksel sağlığınızı mükemmel hale getirecek stratejisini oluşturur.

MeMap size ne kazandırır?

Generic image
Yeni nesil eğitmenlere ve duyarlı merkezlere ulaşırsınız.

Generic image
Gerçekten ne kadar fit olduğunuzu görürsünüz.

Generic image
Doğru ve sürdürülebilir hedefler belirlersiniz.

Generic image
Doğru egzersiz stratejisi ile size uygun egzersizi yaparsınız.

Generic image
İhtiyacınız olmayan egzersizlerle vakit kaybetmezsiniz.

Generic image
Sağlıklı ömrünüzü uzatacak yeterli egzersizi yaparsınız.

Generic image
İstediğiniz eğitmene FitSkor®'unuza ulaşma yetkisi verebilirsiniz.

Generic image
Bedeninizi emanet ettiğiniz eğitmeni değerlendirebilirsiniz.

Generic image
Yaptığınız egzersizlerin işe yarayıp yaramadıklarını görürsünüz.

Generic image
Gelişiminizi objektif olarak rakamlarla takip edersiniz.

Kayıt ol & Randevu al

MeMap merkezlerini ve eğitmenlerini görebilmek için ücretsiz kayıt olun.
Kayıt olduktan sonra istediğiniz MeMap hizmeti için randevu oluşturabilirsiniz.

Kayıt ol