Fitskor® tüm sorularına cevap veriyor.

Kendi yaş grubunda ne kadar iyisin? Egzersiz önceliklerin ne olmalı? Yaptığın egzersizler fitness seviyeni ne kadar etkiledi? Egzersiz programına başladığından bu zamana ne kadar yol aldın?

Egzersizlerle elde ettiğin fiziksel ve fizyolojik değişimi rakamlarla görebilmen ve hangi egzersiz türünün sana ne kadar katkı sağladığını farketmen için tasarlandı.

MeMap’in patentli algoritması FitSkor® sayesinde bu gelişimi rakamlarla ifade etmek ve vücudunun kontrolünü tamamen elinde tutmak artık mümkün.

Generic image
BİLİMSEL ÖLÇÜMLERLE SENİ ANALİZ EDER

Başarılı bir fitness stratejisi bilimle desteklenir ve önceliği sağlıktır. MeMap platformunda öncelikle güncel sağlık durumun ile ilgili analizler yapılır. Bu sayede risk faktörlerini öğrenir, kapasiteni maksimum düzeyde kullabilmen için gerekli verilere sahip olursun.

Generic image
FİTSKORUNU HESAPLAR, İHTİYAÇLARINI BELİRLER

MeMap’in patentli algoritması FitSkor®, fiziksel durumun tüm detayları ile analiz eder ve fitness seviyeni rakamsal olarak hesaplar. Fitskor®’un verdiği detaylı teknik analiz, güçlü ve zayıf olduğun yönleri ortaya çıkartır ve nerelerde en hızlı ve etkin gelişim kayedebileceğini gösterir.

Generic image
SANA ÖZEL EGZERSİZ PLANI YARATIR

MeMap eğitmenin, Fitskor® verilerin ve kendine koyduğun hedefler doğrultusunda en hızlı, etkin ve risksiz egzersiz planını çıkartır. Bu plan tamamen sana özeldir. Fiziksel ihtiyaçlarına olduğu kadar takvimine ve günlük yaşantına da uyum sağlar. Memap, bu güne kadar yaşadığın en kişisel fitness deneyimini sunar.

Generic image
ÖLÇÜLEBİLİR, OBJEKTİF SONUÇLAR ÇIKARTIR

Yaptığın egzersizlerin sonuçlarını rakamsal olarak takip edersin. Bu sonuçları kişisel sayfanda saklar ve programın başlangıcından bu yana yaşadığın dönüşümü takip etmeni sağlar. Böylece egzersiz programını daha da geliştirebilir ve içindeki gerçek potansiyeli ortaya çıkartabilirsin!

MeMap Kimin İçin?

MeMap, Seni, eğitmeni, spor merkezini ve hatta iş yerini ortak faydada buluşturmak için yaratıldı.
MeMap Akıllı Fitness Sistemi® ile farklılaşan, dönüşen Yeni Nesil Fitness Eğitmenleri ve fitness merkezleri verdikleri hizmetle, kişiye bugüne kadar hiç karşılaşmadığı gibi “Benzersiz bir Değer” yaratacak.
Benzersiz olun, rekabet etmeyin, rakipsiz olun.

MeMap’i Nerede Bulurum?

MeMap'i her gün geliştiriyor ve her gün sana bir adım daha yaklaşmak için çalışıyoruz. MeMap tarafından onaylanmış ve sertifikalanmış merkezler için hemen tıkla.