MeMap Bilim Yuvalarında

Sağlığa İlişkin Fiziksel Uygunluk, genellikle düzenli fiziksel egzersiz ve uygun beslenme ile ilgili sağlıklı yaşam tarzı seçimlerinin arayışı olarak tanımlanır. Okulların içindeki Fitness Merkezleri, diğer birçok departman ve programla bağlantılı olarak, akademik personel ve öğrenciler için Fiziksel Sağlık kaynaklarını sağlamayı ve geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Nasıl Çalışacak

Okulun içinde yer alan Fitness Merkezleri, Öğrenci İşleri bölümü ile işbirliği içinde çalışır. MeMap'in fitness yazılımı ve platformunu kullanan B.E. ve S.Y.O öğrencileri, akademik personel ve öğrencilere yönelik ayrıcalıklı sağlık ve fitness hizmetleri sunacak.

B.E. ve S.Y.O Öğrencileri

egzersiz reçetesi verecek

Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okullarında yer alan fitness merkezlerinde B.E.ve S.Y.O fitness öğrencileri, insanların sağlığa ilişkin fiziksel uygunluklarını ölçerek egzersiz stratejisi üretecek.

MeMap Bilim Yuvalarında Nasıl Deneyimlenir

FitSkorunuzu deneyimlemek için adımlar çok basit!

Generic image
Üye ol

Siteye ücretsiz üye ol.

Generic image
Lisans Kodunu Al!

MeMap eğitmeninden randevunu oluştururken kullanacağın lisans kodunu öğrenci işlerinden edin!

Generic image
Randevunu oluştur

FitSkor®'unu oluşturmak üzere sitemizden eğitmen ve merkezini seçerek randevunu oluştur.

Generic image
Sonuçlarını elde et

Fiziksel ve fizyolojik ihtiyaçlarının tespiti yapıldıktan sonra, sana özel egzersiz reçeteni al!

Hizmet yelpazesi

Okullardaki Fitness Laboratuvarları, akademik personele ve öğrencilere Tam Fitness Değerlendirme ve Egzersiz Reçetelendirme hizmetleri sunarken, aşağıda listelenen hizmetleri, Öğrencilere ve toplumun her kesimine Fiziksel Sağlığa ilişkin diğer kaynakları sağlamak için tasarlanmıştır.

Hizmetler

Amacı Olan Kariyer

MeMap platformu, seni FitSkor'unu öğrenmek isteyen üyelerle buluşturur. Sen de Yeni Nesil Fitness Eğitmenlerine katıl; meslektaşların ile ortak bilim dilini kullanarak daha güçlü ve daha bilinir ol. MeMap platformu sayesinde danışanlarına istediğin zaman, istediğin yerden ulaş.