Üyelerin ne kadar fit?

Başarılı bir fitness stratejisi bilimle desteklenir ve önceliği sağlıktır.
MeMap rakamlarla ifade edebildiğin gerçek fitness sonuçları yaratır.
Peki, sen yarattığın sonuçları biliyor musun? Üyelerinin FitSkor®'u kaç?
Fitness anlayışını yeniden tasarlayan MeMap ile artık aktiviteleri değil, sonuçları takip et.

Beyninizin Bisikleti (MeMap Yazılımı)

MeMap eşsiz bir mesleki yazılım geliştirdi. Fitness eğitmenler artık ortak bir dil konuşacak. Akıllı Fitness Yazılı® sayesinde artık danışanlarına neler kazandırdığını bilimsel ve objektif verilerle kanıtlayabileceksin.

Sıradan değil, yenilikçi ol.

MeMap'in patentli Fitskor® algoritması ile üyelerini test et. Güçlü ve zayıf yanlarını göster. Doğru bir egzersiz stratejisi kur, zayıflıkları geliştirecek reçeteler yaz. Üyelerine farkındalık kazandır. MeMap'in verdiği bilimsel veri ve bilgi desteğini kullan. Mesleğinde vazgeçilmez ol.

Lider ve Vazgeçilmez Ol.

MeMap platformu ve Akıllı Fitness Yazılımı® maksimum destek ve yüksek verimlilik sağlamak için geliştirilmiş profesyonel bir sürümdür. MeMap ile hazırladığın her egzersiz reçetesi üyeye ve sana en yüksek verimi sağlar. Sürekli gelişen, geliştiren, sürdürülebilir egzersiz planı 100% üye memnuniyeti ve devamlılığı sağlar. Başarın da, kazancın da katlanarak artar.

MeMap sana daha fazlasını sunuyor!

MeMap ile öğrencilerine önerdiğin her egzersizden en üst seviyede verim alacak, ve onları daha da mutlu edeceksin. Bu sayede öğrencilerin artacak ve alanında en iyilerden biri olacaksın. Sürekli gelişen ve sürdürülebilir egzersiz planı ile üye devamlılığı sağlarsın. Bu sayede hem başarın hem kazancın katlanarak artar.

Test et

Bilgin ve becerilerin ile üyelerinde yarattığın görsel ve fizyolojik değişiklikleri göstermenin, hak ettiğin övgüyü almanın zamanı geldi. Artık MeMap ile danışanlarının gerçek ihtiyaçlarını belirleyip, yarattığın gelişimleri rakamlarla gösterme şansın var. Tartıdaki olumlu ya da olumsuz değişiklikler senin değil, üyenin beslenme alışkanlıklarının etkisi. Senin etkileyebildiğin bileşenleri ölçmeye başla ve yaptığın işin önemini ortaya çıkar.

Sonuçları göster

MeMap, üyende yarattığın gelişimleri rakamlarla takip edebilmeni ve sonuçları üyen ile paylaşarak başarını göstermeni sağlar. MeMap sisteminin detaylı analizleri, hangi fitness bileşeninin ne kadar zamanda ve ne kadar değiştiğini gösterir. Bu gelişimin üyenin sağlık verilerine ne kadar etki ettiğini de ayrıntısıyla raporlar. FitSkor takibi ile üyelerin, senin danışmanlığınla ne kadar hızlı geliştiklerini görürler.

VAZGEÇİLMEZ OL

MeMap Akıllı Fitness Sistemi sana değer katmak için geliştirildi. Senin yerine geçmez. Senin adına karar vermez. Sana hız katmak ve sana yardım etmek için tasarlandı. Şimdi MeMap ile mesleğinde yıldız olmaya adaysın. Üyenin fizyolojik yaşını sen kontrol et, hayat kalitesini artır ve sağlıklı ömrünü uzat. Sunduğun benzersiz hizmetle vaz geçilmez ol. Artık kontrol sende!

BİZE KATIL

MeMap’e üye olarak Yeni Nesil Fitness eğitmenlerine katılacaksın. Sisteme kayıtlı diğer meslektaşların ile ortak dil kullanacak çok daha güçlü, çok daha bilinir olacaksın. MeMap platformu sayesinde danışanlarına istediğin her zaman ve her yerden ulaşabileceksin. MeMap’le senin gibi değerli eğitmenleri arayan insanların da sana ulaşmaları çok daha kolay olacak. MeMap platformu, FitSkor®'unu öğrenmek isteyenleri seninle buluşturacak.

Amacı Olan Kariyer

MeMap platformu, seni FitSkor'unu öğrenmek isteyen üyelerle buluşturur. Sen de Yeni Nesil Fitness Eğitmenlerine katıl; meslektaşların ile ortak bilim dilini kullanarak daha güçlü ve daha bilinir ol. MeMap platformu sayesinde danışanlarına istediğin zaman, istediğin yerden ulaş.

Eğitmen için MeMap Nedir?

MeMap Dijital Platformu Sayesinde

Generic image
"Akıllı Fitness Yazılımı'na" erişirsin

MeMap platformunda eğitmen hesabına sahip olarak, Akıllı Fitness Yazılımına erişirsin. Eğitmen hesabından üyelerinin tüm verilerini yönetirsin.

Generic image
Kazancını artırırsın

MeMap ile iş modelinin bir parçası olursun. İş hesabın sana FitSkor Lisans almanı sağlar. Bu lisansalar sayesinde üyelerinin FitSkor ölçümlerini yapabilir ve ayrıcalıklı olursun.

Generic image
Sistem kullanıcısı olabilirsin

MeMap platformunda yer almak istemiyorsan, MeMap Fitness Yazılımını kapalı sistem kendi mevcut üyelerinle kullanabilirsin. Dış dünyaya kapalı ama yine de bilimsel verileri üyelerinle paylaşabilirsin.

Generic image
MeMap Eğitmeni olabilirsin

MeMap dijital platformu seni ve ölçüm yaptığın merkezi dış dünyaya tanıtacak. FitSkor'unu öğrenmek isteyen herkes MeMap platformu üzerinden senden tek tıkla randevu alabilecek.

Akıllı Fitness Yazılımı Sayesinde

Generic image
Beyninin bisikleti olacak

Bir kişinin 10 km'yi kat etmesi için 1000 kcal. ihtiyacı varsa, aynı mesafeyi bisikletle kat etmek için 200 kcal.'ye ihtiyacı olur. Üstelik bu mesafe daha hızlı katedilir.
İşte bilgisayar ve yazılım beyin için aynı görevi görür. MeMap Fitness Yazılımı beyniniz için bisiklet görevi görsün diye tasarlandı.

Generic image
Mesleğine ait yazılımın var artık

MeMap mesleğine ait eşsiz bir yazılım geliştirdi. Meslektaşlarınla ortak dili konuşacak ve danışanlarına kattıklarını rakamlarla gösterebilecek fırsatın olacak.

Generic image
Amacı olan kariyere sahip olacaksın

50 yaşında kaç tane fitness eğitmeni tanıyorsun? Tüm eğitim hayatın ve meslek tecrüben 15 senede bitecek bir meslek için mi? Eğitmen başarısını çıplak çekilmiş karın kaslarını sergilemekten uzaklaştırmak ve bilimi halka daha yakınlaştırmak artık senin elinde?

Generic image
Bilim elçiliği yapacaksın

Zaten bilim adamısın ama artık bunu rakamlarla gösterme fırsatın var! Her gün kullandığın hareketler ve veriler artık bir anlam ifade edecek.

Generic image
Sorumlulukları eşit dağıtır

Danışanının gelişimi sadece sana ait olmayacak. Senin eğitmen olarak programlarınla değiştirebildiklerin var ama değiştiremeyeceklerin de...Vücut kompozisyon odaklı istekler senin sorumluluğunda değil ama maalesef geliştirebildiklerini gösterememek seni zor durumda bırakıyor. Bunun değişmesi artık senin elinde!

Generic image
Egzersiz stratejisi üretir

MeMap Fitness Yazılımı danışanının mevcut skorlarına göre ve egzersize ayırabildiği süreye göre strateji oluşturur. Danışanının her gün farklı egzersiz türü yapma isteği aslında gelişimi yavaşlatan bir durumdur. Bundan sonra hedefler belli olacak ve egzersizlerin sıralaması bile değişerek hedeflere daha hızlı ulaşma şansınız olacak.

MeMap ne değildir

Generic image
Felsefesi olmayan bir platform değildir!

Platformda yer alan MeMap Eğitmenleri ortak dil konuşurlar. Ortak ölçüm protokolleri kullanırlar. Sağlığa ilişkin egzersiz felsefeleri vardır. Bu standardizasyonu sağlamak için eğitmenlerin bilgi, tecrübe ve seviyeleri MeMap tarafından sınanır.

Generic image
Ücretsiz bir hizmet değildir!

MeMap platformuna üye olmak ücretsizdir. Ancak MeMap'in "Akıllı Fitness Yazılımı" 'na erişiminiz için Yazılım Kullanım Lisansına sahip olmanız gerekir.

Generic image
Performans bakış açısıyla çalıştıran bir eğitmen değildir

Türkiye'de son birkaç seneye kadar BESYO'larda Fitness İhtisas alanı yoktu. Şimdi de neredeyse yok! O halde sektörde çalışanların (muhtemelen sen de dahil) %99,9'u spor antrenörlüğü ihtisas alanından gelmekte. Fitness merkezlerde sağlık için egzersiz yapmaya gelenleri sporcu gibi çalıştırmak MeMap eğitmenininin felsefesi değildir.

Generic image
Yeni Nesil "Yaş" ile ilgili bir kavram değilidir

"Yeni Nesil Fitness Eğitmeni" sadece genç ve yeni yetişen eğitmen adayı anlamına gelmez. İnovasyona ve yeni fikirlere açık, bilgi edinmeye aç ve farklılık yaratmaya enerjisi olanlar için kullandığımız bir terimdir.


Eğitmen için MeMap Deneyimi

Generic image
ÜYE OL

MeMap'e üye ol. Profil sayfanı düzenle. MeMap Fitness Yazılımını kullanmak istediğini bize ilet. Biz sana en hızlı şekilde döneceğiz!

Generic image
EĞİTMEN HESABINI AÇALIM!

Sana eğitmen hesabı açabilmemiz için mesleki ve kişisel bazı bilgilerine ihtiyacımız olacak. Dijital ortamda formunuzu doldurduktan sonra seni platform üzerinden yazılıma ulaştıracağız.

Generic image
BEYNİNE BİSİKLET ÖĞRETELİM

İlk defa mesleğine ait bir yazılım kullanacaksın. MeMap sana hız katmak ve yardım etmek için geliştirildi. Ama senin yerini almak için değil. Artık bütün hesaplamaları çok daha hızlı yapacaksın. Sana bu süreçte yardım edeceğiz. Yazılımın özelliklerini sana tanıtacağız. Dijital ortamda kişi örnekleri ile yazılımın yapabildiklerini öğren.

Generic image
BEYNİN ARTIK BİSİKLET BİNİYOR

Beynin bisikleti olduğuna göre artık karar sende. İster dış dünyaya kapalı kendi danışanlarına Sistem Kullanıcısı olarak hizmet verirsin istersen de MeMap eğitmeni olup MeMap Platformunda yer alır ve FitSkorunu ölçmek isteyen herkese ulaşılabilir olursun. Sunacağın benzersiz hizmetle vazgeçilmez olmak artık senin elinde.

Generic image
DANIŞANLARININ FİTSORUNU ÖLÇ

MeMap fitness yazılımı ve patentli FitSkor® sayesinde danışanlarına ilk defa tüm fitness bileşenlerini hesaba katarak durumlarının ne olduğunu söyleyebileceksin. Bilginle geliştirebildiğin fitness bileşenlerinin gelişimlerini takip edip gösterebileceksin. Senin sorumluluğunda olmayan ve hayat alışkanlıklarına bağlı sonuçlar artık senin omuzlarında yük olmayacak.

Generic image
SONUÇLARI GÖSTER

Bilgin, becerin ve uygulamaların ile üyende yarattığın fiziksel dönüşümü artık onlara göstermenin ve hak ettiğin övgüyü almanın zamanı geldi. Üyende yarattığın gelişimi sadece bir tartıdan değil, Memap sayesinde bilimsel verilerle gösterebilir ve sürekli olarak takip edebilirsin. Böylece yarattığın fark gerçek anlamda ortaya çıkar. Mesleğinde yıldız olmak için ihtiyacın olacak tüm bilgiyi şimdi MeMap sana sağlıyor.