Üyelerinin Fitskor’u kaç, biliyor musun?

Fitness anlayışını yeniden tasarlayan Memap, mesleğinde yıldız olman için seninle çalışmaya hazır. Başarılı bir fitness stratejisi bilimle desteklenir ve önceliği sağlıktır. Rakamlarla ifade edebildiğin gerçek sonuçlar yaratır. Peki, sen yarattığın sonuçları biliyor musun? Üyelerini ne kadar takip edebiliyorsun? Artık aktiviteleri değil, sonuçları takip et.

Akıllı Fitness, Memap ile başlar.

Sıradan değil, vazgeçilmez ol.

Üyelerinin doğru bir egzersiz stratejisi yürütmelerine yardım et. Bilimsel veriler senin yanında. Memap'in patentli Fitskor® algoritması ile üyelerinin zayıf yönlerini keşfetmelerini sağla ve bu yönleri gelişrirmeye yönelik reçeteler yaz. Üyelerine kazandıracağın farkındalık ve Memap'in verdiği bilimsel destek ile mesleğinde vazgeçilmez ol.

Lider ve yenilikçi ol.

Memap platformu ve fitness yazılımı, spor eğitmenlerine maksimum fayda sağlamak üzerine kurulmuş profesyonel bir sürümdür. Eğitmen olarak, üyelerinin kendi sonuçlarını üretmesine ve değerlendirmesine yardım et. Üyelerin için doğru hedefleri belirle. Onları başarıya yönlendir, kendilerine güvenmelerini sağla. Alanında lider ol.

Memap sana daha fazlasını sunuyor!

Memap ile öğrencilerine önerdiğin her egzersizden en üst seviyede verim alacak, ve onları daha da mutlu edeceksin. Bu sayede öğrencilerin artacak ve alanında en iyilerden biri olacaksın. Sürekli gelişen ve sürdürülebilir egzersiz planı ile üye devamlılığı sağlarsın. Bu sayede hem başarın hem kazancın katlanarak artar.

Generic image
DANIŞANLARININ FİTSKORUNU ÖLÇ

MeMap fitness yazılımı ve patentli Fitskor® sayesinde danışanlarına ilk defa tüm fitness bileşenlerini hesaba katarak durumlarının ne olduğunu söyleyebileceksin. Bilginle geliştirebildiğin fitness bileşenlerinin gelişimlerini takip edip gösterebileceksin. Senin sorumluluğunda olmayan ve hayat alışkanlıklarına bağlı sonuçlar artık senin omuzlarında yük olmayacak.

Generic image
BİZE KATIL

Yeni nesil fitness eğitmeni olarak MeMap ailesine katılarak, sisteme kayıtlı diğer meslektaşlarınla ortak dil kullanarak çok daha güçlü ve bilinir olacaksın. MeMap’le üyelerini takip edebilecek, senin sayende üretilen üye verilerine istediğin her zaman ve her yerden ulaşabileceksin. MeMap platformu ile kendine eğitmen arayan danışanların sana ulaşabilmesi çok daha kolay olacak.

Generic image
VAZGEÇİLMEZ OL

Memap sistemi sana hız katmak ve yardım etmek için geliştirildi. Senin yerine geçmez. Senin adına karar vermez. Gelişmiş algoritması ile üyenin fizyolojik verilerini değerlendirerek fitness bileşenlerinin sıralamasını yapar. Dünyada eşi benzeri olmayan bu sistem 20 senelik çalışmanın ürünü, patentli bir inovasyondur. Sunduğun benzersiz hizmetle vazgeçilmez olmak artık senin elinde!

Generic image
SONUÇLARI GÖSTER

Bilgin, becerin ve uygulamaların ile üyende yarattığın fiziksel dönüşümü artık onlara göstermenin ve hak ettiğin övgüyü almanın zamanı geldi. Üyende yarattığın gelişimi sadece bir tartıdan değil, Memap sayesinde bilimsel verilerle gösterebilir ve sürekli olarak takip edebilirsin. Böylece yarattığın fark gerçek anlamda ortaya çıkar. Mesleğinde yıldız olmak için ihtiyacın olacak tüm bilgiyi şimdi MeMap sana sağlıyor.

Memap tanıtım günleri seni bekliyor.

Memap tanıtım günlerine katıl, düşünce liderleri ve sertifikalı eğitmenlerimiz ile tanış. Kafandaki tüm sorulara yanıt bulabileceğin ve ufkunu genişletecek bu etkinliklere katılmak için hemen aşağıdaki linkten kayıt ol.

İletişim

Memap elçileri ile tanış.

Memap elçilerimiz ile tanışarak, birinci ağızdan Memap yolculuğunu öğrenebilir, mesleğinde yıldız olmak için nasıl bir yol izlemen gerektiğini detayları ile görebilirsin. Sen de aşağıdaki Memap elçilerimizden biri ile tanışmak için hemen bir randevu al, geleceğini şimdiden şekillendirmeye başla!

Elçilerimiz

Şimdi bize katıl!

Sertifikalı bir Memap eğitmeni olmak için artık hazırsın. Aşağıdaki linke tıklayarak iletişim formunu doldur ve kariyerin için en önemli adımı gerçekleştir. Seni aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

İletişim

Beyninizin Bisikleti (MeMap Yazılımı)

MeMap mesleğine ait eşsiz bir yazılım geliştirdi. Bize ortak dil konuşturacak ve danışanlarına kattıklarını rakamlarla gösterebilecek fırsatın olacak.